LV EN

emma glorija un sarkanā ilgu grāmata

  • autore: Henrika Andersone
  • mākslinieki: Rūta Briede, Artis Briedis
  • tulkotāja: Mudīte Treimane

isbn: 978-9984-820-80-4

izmērs: 130 x 190 cm

daudzums: 200 lpp

gads: 2013

cena: 7.00 €

UZMANĪBU! Veicot pasūtījumu ir iespēja izvēlieties piegādi ar velokurjeru vai pa pastu. Ja vēlaties sūtījumu saņemt OMNIVA pakomātā, izvēlieties piegādi ar velokurjeru(!), adreses vietā rakstiet OMNIVA un norādiet jums tuvāko pakomātu.

Grāmatas varat iegādāties vai izņemt arī mūsu biroja veikalā Tērbatas ielā 49/51-12 darba dienās no 10.00 līdz 17.00. 

Savā sarkanajā grāmatā četrpadsmitgadīgā Emma Glorija, kas dzīvo Helsinkos, raksta par lietām, kurās nespēj dalīties ne ar vienu citu: par ilgām un bailēm. Viņa radījusi sev paralēlu pasauli, kurā atspoguļojas viss, kas notiek realitātē, bet viņai ilgi un mokoši neizdodas abas šīs pasaules savienot un tikt galā ar reālo. 

Emmas Glorijas draugs Sandors ir čellists un dodas uz Parīzi, lai studētu mūziku – viņš iestāda parkā egli par zīmi savai uzticībai, taču neraksta un nezvana, jo tas viņaprāt, traucē mūzikai. Emmai Glorijai ir galvassāpes, kas nebeidzas un nebeidzas. 

Pretrunīgas ir viņas attiecības ar draudzeni, kas reizēm pārvēršas ienaidniecē, ar klavierskolotāju, kurš satrauc meiteni ar savām simpātiju izpausmēm, ar māti, kuras centienus palīdzēt meitene nepieņem, un psiholoģi, pie kuras māte viņu piespiež doties. Un tomēr soli pa solim viņa tuvojas punktam, kurā abas pasaules var savienoties, ļaujot iegūt līdzsvaru.

Henrikas Andersones (Henrika Andersson) grāmata  "Emma Glorija un sarkanā ilgu grāmata" pieejama zilos un burgundieša krāsas vākos.

Kristīnes Ilziņas recenzija par grāmatu portālā diena.lv

Laines Zaviļeiskas recenzija par grāmatu portālā ubisunt.lu.lv

Dace Rukšāne par grāmatu portālā satori.lv