LV EN

lupatiņi pie galda

  • Uzdevumu satura autore: Maira Dobele
  • Ilustrators: Reinis Pētersons

isbn: 978-9934-574-17-7

izmērs: 200x230 mm

daudzums: 32 lpp.

gads: 2019

cena: 12.00 €

UZMANĪBU! Veicot pasūtījumu ir iespēja izvēlieties piegādi ar velokurjeru vai pa pastu. Ja vēlaties sūtījumu saņemt OMNIVA pakomātā, izvēlieties piegādi ar velokurjeru(!), adreses vietā rakstiet OMNIVA un norādiet jums tuvāko pakomātu.

Grāmatas varat iegādāties vai izņemt arī mūsu biroja veikalā Tērbatas ielā 49/51-12 darba dienās no 10.00 līdz 17.00. 

Jaunās sērijas “Kā Lupatiņi mācījās” grāmata "Lupatiņi pie galda" izskatās pēc parastas bilžu grāmatas, bet kļūst ļoti neparasta, kad tiek ieslēgta runājošā pildspalva, kas tiešām prot runāt – gan Kaķa, gan Lupatiņu balsīs. Pietuvinot pildspalvu attēliem, tā stāsta stāstus, dzied dziesmas, skaita dzejoļus un uzdod lasītājam vairākus simtus jautājumu un uzdevumu.


Grāmata, kurā Lupatiņi spēlējoties iepazīst pasauli, bērnam palīdzēs apgūt lasītprasmi, sociālās prasmes, veicinās iztēli, dos izpratni par matemātiku un dabas zinībām. 

Grāmatas veidotāju pieredze rāda, ka Lupatiņu piedzīvojumi runājošās pildspalvas sabiedrībā šķiet vienlīdz aizraujoši gan 2–3, gan 4–7 gadus veciem bērniem. Pildspalva uzdod jautājumus divos dažādos grūtības līmeņos, kurus iespējams pārslēgt, ar to pieskaroties lielākajam vai mazākajam burkānam grāmatas sākumā.

Grāmatā “Lupatiņi pie galda” ir gan pildspalvā dzirdamais, gan arī redzamais teksts, kura pamatā ir Ineses Zanderes stāsts „Kā Lupatiņi apsēdās pie galda”. Runājošā pildspalva palīdzēs sameklēt atbildes uz dažādiem jautājumiem, kas rodas pie Lupatiņu brokastgalda: ja Kaķis valkātu čības, cik čību viņam vajadzētu? Kur dzīvo jūraszirdziņš? Kā šūpojas Spilventiņa krēsliņš? Cik mašīnai riteņu un ko var darīt ar bungām? Kāpēc putni lido un kā sauc zirga bērniņu? Kā Kaķis mazgā savu deguntiņu?

Aktīvie punkti atrodas arī uz redzamā teksta, lai ar bērnu varētu sākt sarunu par drukātu tekstu un grāmatu lasīšanu. Bērns tiek iedrošināts palūgt, lai kāds viņam palasa priekšā. Kaķis pastāsta viņam par tekstu, kurā ir daudz burtu, un kā no tiem veidojas vārdi.

 

Ar vienu runājošo pildspalvu var darboties visās sērijas grāmatās, ja tajā ir ievietoti atbilstošie skaņas faili. Lejuplādē tos te un ievieto pildspalvas mapītē "Book". Ja pildspalvā atrodas vairāki skaņas faili vienlaicīgi, no viena uz otru tos var pārslēgt ar podziņu ar dzelteno simbolu, kas atrodas zem ieslēgšanas pogas, spied to tik reizes, kamēr izvēlēts ir vajadzīgais fails. 

Grāmatas "Lupatiņi pie galda" skaņas failshttps://failiem.lv/u/y75tue6a