LV EN

lupatiņu runājošā pildspalva

cena: 42.00 €

Jaunās sērijas “Kā Lupatiņi mācījās” grāmatas izskatās pēc parastām bilžu grāmatām, bet kļūst ļoti neparastas, kad tiek ieslēgta runājošā pildspalva, kas tiešām prot runāt – gan Kaķa, gan Lupatiņu balsīs. Pietuvinot pildspalvu attēliem, tā stāsta stāstus, dzied dziesmas, skaita dzejoļus un uzdod lasītājam vairākus simtus jautājumu un uzdevumu.

Grāmatas veidotāju pieredze rāda, ka Lupatiņu piedzīvojumi runājošās pildspalvas sabiedrībā šķiet vienlīdz aizraujoši gan 2–3, gan 4–7 gadus veciem bērniem. Pildspalva uzdod jautājumus divos dažādos grūtības līmeņos, kurus iespējams pārslēgt, ar to pieskaroties lielākajam vai mazākajam burkānam grāmatas sākumā.

Runājošā pildspalva, ievietojot tajā pareizos skaņas failus, der visām sērijas "Kā Lupatiņi mācījās" grāmatām. Šobrīd ir pieejamas grāmatas "Lupatiņi pie galda" un "Lupatiņu pilsēta".

 

  

 

Lejuplādē failus pildspalvai un ievieto pildsalvas mapītē "Book":

Uzlīmes: https://failiem.lv/u/q7fmtmzn

"Lupatiņi pie galda": https://failiem.lv/u/zyedunta

"Lupatiņu pilsēta": https://failiem.lv/u/ukgg885d

"Lupatiņu māja": https://failiem.lv/u/7xfb4nmt

 

Projekta sadarbības partneri - liels un mazs, Atom Art, Latvijas Universitāte, Tartu Universitāte un vadošais partneris - Igaunijas uzņēmumus Digital Learning Systems. 

Projektu finansē Interreg Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības programma.