LV EN

kontakti

liels un mazs

Uzņēmuma rekvizīti:

Nosaukums: SIA "Liels un mazs"
Juridiskā adrese: Rīga, Baldones iela 4 - 4, LV - 1007
Biroja adrese: Rīga, Tērbatas iela 49/51-12, LV-1011
Reģ. nr.: 40003691793
Banka: AS Swedbank
Kods: HABALV22
Konts: LV54HABA0551007699196

Adrese:

Liels un mazs
Tērbatas iela 49/51-12
Rīga, LV-1011
Latvija

Kontakti:

Tālrunis: + 371 67282133
E-pasts: pasts@lielsmazs.lv 

Facebook: @lielsunmazs
Instagram: @lielsunmazs
Twitter: @lielsunmazs

 

PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī interneta vietne pieder, to uztur un pārvalda SIA LIELS UN MAZS, reģistrācijas numurs: 40003691793, juridiskā adrese Rīga, Baldones iela 4 - 4, LV - 1007. SIA LIELS UN MAZS aizsargā un rūpējas par interneta vietnes apmeklētāju privātumu un personas datu aizsardzību. SIA LIELS UN MAZS apņemas ievērot Jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot piemērojamos personas datu aizsardzības likumus - Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citus normatīvos aktus, ja tādi ir piemērojami datu apstrādei. Šī privātuma politika sniedz informāciju par to, kā SIA LIELS UN MAZS ievāc un apstrādā Jūsu personas datus, kad Jūs apmeklējat un lietojat interneta vietni www.lielsmazs.lv, kur SIA LIELS UN MAZS tiek uzskatīts par datu apstrādes pārzini Fizisko personu datu aizsardzības likuma izpratnē.

Veicot pasūtījumu internetā, vai atsūtot savus datus uz mūsu epasta adresi pasts@lielsmazs.lv, Jūs piekrītat, ka jebkura Jūsu sniegtā informācija tiek apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai privātuma politikai. Ja Jūs nepiekrītat šai privātuma politikai, lūdzu, neizmantojiet šos pakalpojumus.

SIA LIELS UN MAZS apkopo, uzglabā un izmanto šādus personas datus:

  • Brīvprātīgi sniegto informāciju, kuru Jūs sniedzat veicot pasūtījumu mājaslapā.

  • Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos jaunumu saņemšanai jūsu epastā.

  • Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs atsūtat uz mūsu epastu pasts@lielsmazs.lv.

SIA LIELS UN MAZS var izmantot Jūsu personas datus, lai:

  • Izpildītu jūsu veikto pasūtījumu - rezervētu jūsu pasūtītās grāmatas, nosūtītu jums tās pa pastu vai ar kurjeru.

  • Nosūtītu Jums e-pasta ziņojumus, jaunumu vēstules un citus mārketinga ziņojumus, kuriem Jūs esat pieteicies;

Interneta vietne var saturēt saites uz trešo personu mājas lapām, kam ir savas privātuma, kā arī datu vākšanas, izmantošanas un izpaušanas politikas. Lūdzu, pirms lietošanas iepazīstieties ar to noteikumiem un privātuma politikām. SIA LIELS UN MAZS nepārbauda trešo personu privātuma politiku vai lietošanas noteikumus un neatbild par to privātuma ievērošanas praksi, sniegto pakalpojumu pieejamību vai uzticamību, vai par to satura precizitāti vai pilnīgumu.

Jūsu informācija netiks izpausta trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad SIA LIELS UN MAZS būs saņēmusi skaidri izteiktu Jūsu piekrišanu vai arī informācijas izpaušana tiks pieprasīta saskaņā ar likumu.

Ja Jūs vēlaties pārskatīt, labot, atjaunināt vai kā citādi mainīt mums sniegto informāciju vai vēlaties aizliegt to pārvaldīt, sazinieties ar mums pasts@lielsmazs.lv

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājas lapā www.lielsmazs.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas. Iesakām apmeklēt šo sadaļu regulāri, lai uzzinātu aktuālo informāciju.